Представники географічного та геологічного факультетів відвідали Червоноградський НВК № 13

 

13 березня 2012 року делегація Львівського національного університету імені Івана Франка відвідала Червоноградський навчально-виховний комплекс № 13 Червоноградської міської ради Львівської області (м. Соснівка). Університет представляли: декан географічного факультету Володимир Біланюк, завідувач кафедри екологічної геології та гідрогеології геологічного факультету Петро Волошин, заступник декана географічного факультету з навчально-виховної і наукової роботи Євген Іванов і завідувач навчальної лабораторії геоінформаційного моделювання і картографування географічного факультету Віталій Клюйник.

Представники Університету взяли участь у роботі семінару вчителів географії міст Червонограда і Соснівки, у рамках якого декан географічного факультету Володимир Біланюк представив профорієнтаційну презентацію, ознайомивши учнів навчально-виховного комплексу з історією і сьогоденням географічного факультету, його структурою, науковими здобутками студентів і викладачів. Окремо Володимир Іванович закцентував увагу на особливостях цьогорічної вступної кампанії. Своєю чергою, завідувач кафедри екологічної геології та гідрогеології Петро Волошин розповів про навчання на геологічному факультеті і підготовку студентів-екологів.

Делегація Львівського національного університету імені Івана Франка привезла у Соснівку не лише інформацію про вступ. Заступник декана географічного факультету з навчально-виховної і наукової роботи Євген Іванов прочитав наукову доповідь на тему: «Геоекологічні проблеми Червоноградського гірничопромислового району» та продемонстрував можливості використання сучасних геоінформаційних технологій. Під час зустрічі вчителі та учні в ході цікавої дискусії обговорили актуальні геоекологічні проблеми регіону.

На завершення зустрічі директор Червоноградського НВК № 13 Любов Парійчук ознайомила гостей зі школою, зокрема з експозиціями музею прикладного мистецтва й екологічного центру.

Представники географічного та геологічного факультетів Університету подарували Червоноградському навчально-виховному комплексу № 13 колекцію навчальних зразків гірських порід і мінералів та необхідну навчальну літературу.

Євген Іванов

Фото автора